Азриски Панталони За Јога За Жени Се Занимава Со Женски Лабави Панталони За Нозе Со Широк Струк Тренинг Надвор Хеланки Обични Панталони Јога Фитнес Панталони

Азриски Панталони За Јога За Жени Се Занимава Со Женски Лабави Панталони За Нозе Со Широк Струк Тренинг Надвор Хеланки Обични

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Женски Лабави Панталони За Нозе Со Висок Струк Тренинг Надвор Хеланки Обични Панталони Јога Фитнес Панталони карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали со удобна ткаенина за секојдневно носење! 2.Цврст, Висок Струк,Еластичен Струк, Појаси 3.Ефектот на затворање на половината го прави вашето тело да изгледа подобро. 4.Спорт и секојдневен за носење ,Нов Изглед 5.Панталоните се совршени за приморски празници итн.Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврста Боја : Перење Панталони : Миење Раце, не избелувајте, исушете Ја Линијата во сенка, не пеглајте ја етикетата : Да Главна Боја : Како Што Е Прикажана Сликата И модниот дизајн ве прават вас и вашето бебе попривлечни одлична за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за прикажи божиќни подароци изработен е од висококвалитетни материјали,меко чувство на рацете ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради за рачно Мерење И Мала Варијација На Бојата За Различно Поставување На Екранот,Ви Благодариме За Разбирањето!1 инч = 2,54 cmattence plz : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите, благодарам.Ви благодариме и убав ден!Големина.Usukeulengthwaistsmall483498cm/38.58"64cm/25.20"Големина : Големина. : Смолус : 4УК : 8ЕУ : 34 должина : 98см/38,58 "Половината : 64см/25,20" Практични Дизајни : Дизајниран За јога или тренинг, спорт, тренинг, теретана, вежбање, фитнес, трчање, секојдневно носење. ИЗБРАН МАТЕРИЈАЛ : Нема проѕирна, четиринасочна ткаенина што ја отстранува влагата за супериорна удобност. ОБЛИКУВАЊЕ НА ТЕЛОТО : расипаниот дизајн на задникот ефикасно ја истакнува кривата на колкот, правејќи го вашиот задник да изгледа како секси сочна праска. Прилики : Фитнес,Јога,Гимнастика,Зумба,Јога,Фитнес,Трчање,Џогирање,Качување,Вежбање Во Теретана,Секојдневно, секаков вид спорт или фитнес-поврзано или секојдневно носење. Инструкции за перење : јога панталоните со висок струк се направени од висококвалитетни мешани ткаенини кои се меки и удобни, дишат, ја отстрануваат влагата и ја одржуваат вашата кожа сува, за да можете да уживате во вашиот спорт!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи