Момени Апстрактна Современа Област Килими, Сина

Момени Апстрактна Современа Област Килими, Сина

Во продавницата
DEN 2866.88
Стока:

Апстрактните гестови на овој модерен тепих се целосно во моментот меѓу современата околина. Попрскани ленти и ленти каскадираат по секој килим како боја на платно, бидејќи нијансите на сина, кафеава, црвена и чај откриваат низа модели кои се движат од традиционална персиска до преодна решетка. Конструкцијата со моќност вклучува раскошна мешавина од полиестерски и полипропиленски влакна за да му даде на секој украсен под што покрива рафинирана, релаксирачка текстура под голите стапала. Внатрешен Килим. Произведено Во Турција. Машина Направена. Материјал : 25% Полиестер 75% Полипропилен со Поддршка Од Јута и Латекс. Ниска Висина На Купот 0,25".

Карактеристики на производот

Поврзани производи