Спрингбок Медитеранот Брегот 2,000-Парче Сложувалка

Спрингбок Медитеранот Брегот 2,000-Парче Сложувалка

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Варена, Италија седи на водата опкружена со нијанси на брилијантен италијански блуз и живописни медитерански зеленило. Светло-црвениот и невен штуко на село што седи на дното на планината го прави Медитеранскиот Брег полн со дезени и бои кои едноставно нема да се откажат. Спрингбок Медитерански Брег 2.000-Парче Сложувалка : 2.000-парче сложувалка. Се одликува со завршена големина од 34 "х 42,5". Произведено со одржливо органско мастило на база на соја. 100 проценти рециклирани материјали. Секоја Сложувалка Спрингбок содржи 100 проценти уникатни парчиња загатки кои никогаш не се повторуваат. Произведени со рециклирани и одржливи извори на суровини. 100 проценти гаранција за задоволство.

Карактеристики на производот

Поврзани производи