Пејок Жени Плус Големина Мрежа Долг Ракав Длабок V Вратот Појас Возбуда Полите Блузи Блузи Солидна Преголеми Лабава Обична Кошула Блузи Црна Б Л

Пејок Жени Плус Големина Мрежа Долг Ракав Длабок V Вратот Појас Возбуда Полите Блузи Блузи Солидна Преголеми Лабава Обична Кошула

Во продавницата
DEN 351.84
Стока:

Сезона : Пролет, Лето,Aut, Зима. Пол : Жени. Повод : Секојдневен, Партија, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен. Јака : Свртете Ја Јаката Надолу. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 х Женски Врвови. Големина : Л САД : 8 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 64см/25.20" Рамо : 43см/16.93 "Должина : 84см/33.07". Големина : XL САД : 10 Биста : 110cm/43.31 "Ракав : 65cm/25.59" Рамо : 44cm/17.32 "Должина : 85.5 cm/33.66". Големина : XXL САД : 12 Биста : 118cm/46.46" Ракав : 66cm/25.98 "Рамо : 45cm/17.72 " Должина : 87cm/34.25". Големина : XXXL САД : 14 Биста : 126cm/49.61 "Ракав : 67cm/26.38" Рамо : 46cm/18.11 "Должина : 88.5 cm/34.84". Големина : XXXXL САД : 16 Биста : 134cm/52.76 "Ракав : 68cm/26.77" Рамо : 47cm/18.50 "Должина : 90cm/35.43". Големина : ХХХХХХЛ САД : 18 Биста : 142см/55.91 "Ракав : 69см/27.17" Рамо : 48см/18.90 "Должина : 91.5 см/36.02 "+Карактеристики" женски врвови; врвови на корсет; врвови на култури; врвови за вежбање; врвови со плус големина; летни врвови. €Клучни Зборови}преголеми маици; маици; свети патрикс ден кошула жени; велигденски кошули; кошули. ●Материјал●женските врвови се изработени од висококвалитетни ткаенини погодни за кожата со одредена еластичност. ®Прилики погоден за лето, дневно, одмор, секојдневно, на отворено, одмор, забава итн. €Инструкции За перење + нашата ткаенина не е лесно да се деформира и може да се мие рачно/машина за перење/суво чистење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи