Лабораториска Серија Про Е Се-Во-Едно Гел За Чистење Лице, Миење Лице За Мажи, Оз

Лабораториска Серија Про Е Се-Во-Едно Гел За Чистење Лице, Миење Лице За Мажи, Оз

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Ултра лесното средство за чистење гел веднаш се освежува додека дава четири основни придобивки за кожата : ладење, прочистување, балансирање и кондиционирање. Ph-балансираната формула ја остава вашата брада мека и лицето подготвено за блиско, мазно бричење. веднаш освежува.

Карактеристики на производот

Поврзани производи