Блутут Тастатура На полнење И Комбо На Глувчето Ултра Тенка Тастатура Со Целосна Големина и Ergономски Глушец За Nokia Lumia И Сите Bluetooth Овозможени Mac таблет iPad КОМПЈУТЕР

Блутут Тастатура На полнење И Комбо На Глувчето Ултра Тенка Тастатура Со Целосна Големина и Ergономски Глушец За Nokia Lumia

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Водечки Leadingономски Дизајн Во индустријата Напредниот поликарбонат материјал дава чувство на тешка должност, а клучевите со низок профил нудат тивко и удобно пишување. Ouseономскиот глушец го намалува стресот со удобна употреба. Крст Платформа Компатибилен Целосно функционален на сите главни оперативни системи кои поддржуваат Bluetooth (Windows, Android и Mac OS) и има функционални копчиња специфични за системот за секој оперативен систем. Сите уреди поддржани Од Bluetooth, како што се лаптоп, компјутер, таблет, можат лесно да се спарат и да добијат брз пристап до заедничките функции, како што се нивото на јачината на звукот, контролата на репродукцијата, текстот за копирање и многу повеќе. Тастатурата и глувчето ќе работат до 33 стапки или 10 метри. Ви овозможува да добиете брз пристап до заедничките функции, како што се нивото на јачината на звукот, контролата на репродукцијата, текстот за копирање и многу повеќе. Удобно, тивко пишување на шепот-тивките копчиња со низок профил носат сосема ново ниво на удобност на вашите прсти. Уште повеќе, чувајте ги сите ваши најкористени функции и медиумски контроли поблиску од кога Било топли копчиња посветени На Виндоус. Изградбата на овие клучеви за удар со ножици може да се користи повеќе од 3 милиони пати континуирано. Батерија На Полнење Вградена Во индустријата-Висока Батерија За Полнење Ли-полимер обезбедува 6-месец за тастатурата и 4-месеци за употреба на глувчето со едно полнење. (Врз основа на 2 часа нон-стоп употреба дневно). Широка Компатибилност : Користете Со сите главни оперативни системи кои поддржуваат Bluetooth (Windows, Android И Mac OS), вклучувајќи Компјутер, Десктоп, КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Андроид Таблети Windows итн. Без кабли : Bluetooth Врска со вашите мобилни уреди како што се таблети и мобилни телефони. Донесете ви поголема погодност кога треба да пишувате. Работно растојание до 30 Стапки. Advономски Дизајн : напредниот материјал за Тастатура Од Поликарбонат дава чувство на тешка работа, копчињата со низок профил нудат удобно пишување. Ouseономскиот глушец го намалува стресот и поудобно го користи. Батерија На полнење Со долг Век На Траење : литиумската батерија на полнење со капацитет висок во индустријата трае 6 месеци за тастатурата и 4 месеци за глувчето со едно полнење (врз основа на 2 часа нон-стоп употреба дневно). Што Добивате : Урбанкс Кб030 Bluetooth Тастатура, M030 Bluetooth Глушец, USB кабел за полнење, водич за добредојде, нашата гаранција од 90 Дена и пријателска услуга за клиенти.

Карактеристики на производот

Поврзани производи