Балестра, Антонио Вајт Модерен Музејски Уметнички Принт Во Рамка На Дрво Со Наслов-Тетис Потопување На Новороденчето Ахил Во Вода Од Стикс

Балестра, Антонио Вајт Модерен Музејски Уметнички Принт Во Рамка На Дрво Со Наслов-Тетис Потопување На Новороденчето Ахил Во

Во продавницата
DEN 1165.44
Стока:

Балестра, Антонио 12х14 Бело Музејско Уметничко Печатење Во Рамка Од Модерно Дрво Со Наслов-Тетис Потопување На Новороденчето Ахил во Вода од Стикс. Ова е висококвалитетно уметничко печатење со отворено издание од Музејски Отпечатоци Артдирект. Уметничкиот принт гикли беше отпечатен Со Музејски Отпечатоци од висококвалитетна слика обезбедена директно од Издавачот. Рамката е дво-инчна бела модерна дрвена рамка. Висококвалитетниот уметнички принт е на залиха и врамен во рамките на работниот ден на поставување нарачки. Целата наша уметност Е Направена Во Сад Вашето задоволство е загарантирано. Уметник : Балестра, Антонио. Наслов : Тетис Потопување На Новороденчето Ахил Во Вода Од Стикс. Врамена Големина : 12х14 инчи. Висококвалитетен Уметнички Принт Врамен во Бела Модерна Дрвена Рамка. Прилагодено Печатено и Врамено кога Е Купено. Вклучен Е Комплет За Висечка Жица. Произведено Во Сад И Задоволството е Загарантирано.

Карактеристики на производот

Поврзани производи