Женски Дуксери Ревер Патент Долг Ракав Капка Рамо Печатени Пуловер Повик Лабава Дуксери

Женски Дуксери Ревер Патент Долг Ракав Капка Рамо Печатени Пуловер Повик Лабава Дуксери

Во продавницата
DEN 527.84
Стока:

17" Големина : Ххл Велика Британија : 16 ЕУ : 42 САД : 12 биста : 134см/52., погоден за Денот на Благодарноста, Велигден, Денот На Мајката, Денот На Вљубените, Денот На Враќањето Дома, Божиќ И други прилики, погоден за early, зима и студ рано spring.

Карактеристики на производот

Поврзани производи