Италијански Градинарски Знамиња Двострани Живописни Бои И Отпорни На Бледнеење Мали италијански Дворни Знамиња за Внатрешни И Надворешни Украси

Италијански Градинарски Знамиња Двострани Живописни Бои И Отпорни На Бледнеење Мали италијански Дворни Знамиња за Внатрешни

Во продавницата
DEN 143.68
Стока:

Големина : 12" х 18 " мали знамиња, добро се вклопуваат во стандардните столбови на знамето. Материјал : 100д полиестер фунти не-бледнее, живописна боја, користете подолго надвор. Пакет : едно градинарско знаме, не е вклучен столб за знаме. Употреба : Градина, двор, двор, трем, надворешен двор и внатрешна декорација. Италијански Градинарски Знамиња 12 х 18 Инчи Двострана Живописна Боја и Доказ За Избледување Мали италијански Дворни Знамиња за Внатрешни И Надворешни Украси (Италија).

Карактеристики на производот

Поврзани производи