Ореал Париз Супериорна Предност Постојана Боја На Коса, 4С Ладно Темно Кафеава

Ореал Париз Супериорна Предност Постојана Боја На Коса, 4С Ладно Темно Кафеава

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Лореал Париз Супериорна Предност Постојана Боја На Коса, 4С Ладно Темно Кафеава, Лореал Супериорна Преференцијална Боја на Коса нашиот златен стандард во луксузна трајна боја на коса од 1973 година. Супериорниот комплет за боење коса дома е посебен бидејќи обезбедува супер сјајна светлечка боја на коса. Предност ви дава долготрајна боја на коса која бледнее со недели и недели. Од коренот до врвот без разлика дали имате руса коса, кафеава коса, црна коса или црвена боја на коса, вашата боја нема да изгледа досадна или месинг. Ние ја спаруваме нашата проѕирна формула за боја на коса со гел со нашиот врховен Регенератор за ексклузивна Нега со Серум За Сјај што помага да се задржи живоста на бојата и обезбедува свиленкаста и сјајна коса. Предност е достапна во повеќе од 50 Прозрачни Нијанси. Лореал Париз Супериорна Предност Постојана Боја На Коса, 4С Ладно Темно Кафеава нашиот вистински златен стандард на боја на коса и сјај од 1973 година. Бледнее-пркосејќи боја до 8 Недели и сјај систем. Достапно во над 50 прозрачни нијанси. Ја вклучува нашата заштита во боја Врховен Регенератор формулиран со Масло Од Камилина, Антиоксиданс Витамин Е и УВ филтер. Пакувањето може да варира.

Карактеристики на производот

Поврзани производи