Булпијано Бебе Девојка Облека Новороденче Девојче Лето Ромпер Солидна Шорцеви Постави Облека Бебе Облека За Девојки 3 Месеци

Булпијано Бебе Девојка Облека Новороденче Девојче Лето Ромпер Солидна Шорцеви Постави Облека Бебе Облека За Девојки 3 Месеци

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Новороденче Девојче Облека Бебе Девојка Ромпер Цветни Шорцеви Комплет Симпатична Летна Облека За Бебиња Девојче Облека 0-18 Месеци Спецификација : Материјал : Памучен Стил : Обичен Тип На Затворање : Пуловерклар : Тип На Шема На Вратот На Екипажот : Должина На Ракавот (см) : Краток Пол : Девојче Сезона : Летен Тип : Сет Боја : 2 Бои за ИзборДолжинаБиста - - - - - - - - Панталони Length-Waist-Age S/7036cm/14.17"-44cm/17.32"-20cm/7.87"35cm/13.78"-0-3 MM/80-38cm/14.96"-46cm/18.11"-21cm/8.27"37.5 cm/14.76"-3-6 ML/9041cm/16.14"-48cm/18.90"-22cm/8.66"39cm/15.35"-6-12 MXL/100-44cm/17.32"-50cm/19.69"-23cm/9.06"41cm/16.14"-12-18мпакетот вклучува : 1 * Ромпер Со Кратки ракави, 1 * Шорцеви, 1 * Лента за Коса : 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.2. Ве молиме дозволете 1-2 см разлики поради рачно мерење. Дизајн : бебе девојка писмо печати еднобојни шорцеви три парчиња поставени, убав и модерен, го прават вашето бебе повеќе симпатично и шармантно. Материјал : мешавина од памук, пријателска за кожата, мека и удобна ткаенина што дише нема да ја повреди нежната кожа на вашето мало девојче. Големина : погоден за 0-3 месеци, 3-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци бебе девојка носат, ве молиме погледнете ја табелата со големини пред да купите. Повод : погоден за забави, роденденски забави, фотографии за бебиња, подароци за туширање за бебиња, фотографија, фестивали, домашна облека, секојдневна облека, секојдневно носење. Пакет : 1 * ромпер со кратки ракави + 1 * шорцеви + 1 * лента за коса.

Карактеристики на производот

Поврзани производи