Писмо Недовршени Занает, 10 Високи Сликарство DIY, Скрипта Светла Бонбони Фонт

Писмо Недовршени Занает, 10 Високи Сликарство DIY, Скрипта Светла Бонбони Фонт

Во продавницата
DEN 18.72
Стока:

Оваа Недовршена Дрвена Светла Бонбона Буква Ѕид Исечок е отсечен од Високо одделение 1/8" Мдф Дрво. Дрвената Буква Што Ќе Ја Изберете се Заснова на Големината (Висина)! Ако не гледате Големина што ви треба, ве Молиме испратете ни порака и ние ќе се потрудиме да го задоволиме вашето барање! Овие исечоци за бојадисување на дрво се одлични за украсување, родендени и други занаетчиски проекти "НАПРАВИ САМ". Ова дрвено писмо прави одличен додаток на секоја свадба и е одлично писмо за потпишување книга за гости на свадба. Овие букви работат одлично со проѕирно палто за крајна заштита! Ние нудиме најдобри цени дрво писма, со најниска испорака на располагање. Исечете По Нарачка. Висок Квалитет 1/8" МДФ. Одлично за занаетчиски самостојни проекти и забави со боја. Исечете со перцизија Цпу ласерска машина. Лесно Изшкуркан, подготвен за Боја. Одлично за домашен декор и свадбени настани!. Покрива многу добро со акрилна боја. Одлично за внатрешна употреба на занаети и лесна надворешна употреба. Брз, Брз, Цврст Превозот. Рачно изработено сечење по нарачка. Секое парче нарачано, испитано за контрола на квалитетот. Сите производи направени во САД. Спакувани цврсти за брза и внимателна испорака. Одлично за одмор библијата училиште проекти и танц рецитал настани. Користете Проѕирен Слој за да додадете крајна заштита. Одлично за деца проекти За Учење Азбука. Купишта добро еден врз друг за лесно складирање. Може Да се користи Како Свадба Гостин Потпишување Писмо.

Карактеристики на производот

Поврзани производи