Гроздобер Тапацир Нокти Бронзена Метална Ознака Мебел Софа Врата За Чевли Декоративна Обетка

Гроздобер Тапацир Нокти Бронзена Метална Ознака Мебел Софа Врата За Чевли Декоративна Обетка

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Карактеристики : . - Сосема Нов и квалитетен. - Изработен од железен материјал, цврст и издржлив во употреба. - Специјално совршен за мебел. - Полн со гроздобер стил, најдобар за украсување на вашиот дом. - Може да се зацврсти на софата,кошницата,занаетите, барабанот и така натаму. - Тоа е исто така добар избор за подароци . - Уживајте во вашето време за купување. . Параметри : . Мазни нокти : . Големина : Задебелени 6 * 14мм (дијаметар * вкупна должина) (апр.).       Задебелени 11 * 17мм (дијаметар * вкупна должина) (апр.).       Задебелени 12 * 17мм (дијаметар * вкупна должина) (апр.).       Задебелени 13 * 17мм (дијаметар * вкупна должина) (апр.). Боја : Зелена Бронза. Материјал : Железо. Количина : 100 парчиња / торба. Дејзи Ноктите : . Големина : 11 * 16мм (дијаметар * вкупна должина) (апр.) 16 * 15мм (дијаметар * вкупна должина) (апр.). Боја : Зелена Бронза / Црвена Бронза. Материјал : Железо. Количина : 100 парчиња / торба. Плоштад Ноктите : . Големина : 21 * 21мм (должина на страна * должина на страна) (апр.). Боја : Зелена Бронза. Материјал : Железо. Количина : 100 парчиња / торба. Слива ноктите : . Големина : 23мм (дијаметар) (апр.). Боја : Зелена Бронза. Материјал : Железо. Количина : 100 парчиња / торба. Известување : . - Поради различниот монитор и светлосен ефект, вистинската боја можеби малку поинаква од бојата на сликата;. - Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење. . Пакетот Вклучува : . 100 x-Изработени од железен материјал, цврст и издржлив во употреба 2. - Специјално совршен за мебел 3. - Полн со гроздобер стил, најдобар за украсување на вашиот дом 4. - Може да се зацврсти на софата,кошницата,занаетите,барабанот и така натаму 5. - Тоа е исто така добар избор за подароци .

Карактеристики на производот

Поврзани производи