Д-Р Сус ' Гринч Кој Украде Божиќ, Гринч Оревокршачка, 11 Висок

Д-Р Сус ' Гринч Кој Украде Божиќ, Гринч Оревокршачка, 11 Висок

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Среќен Гринчмас! Прославете Го Божиќ со стил Со Оревокршачка Од 11 инчи Гринч! Изработен од дрво и рачно насликан, Гринч носи класичен костум За Дедо мраз. Оревокршачката Гринч ќе го донесе духот Гринчмас во секоја просторија во куќата. Секој ќе ја расчисти Оревокршачката Гринч оваа празнична сезона! Д-р Сеус Гринч Оревокршачка Рака изработени детали. Совршен за давање подароци. Колекционерски. 11" висок. Одличен додаток на вашиот празничен декор. Црвена, зелена, разнобојна.

Карактеристики на производот

Поврзани производи