Диск Сопирачка Хардвер Комплет-Dorman# HW Одговара изберете: 2003-ХОНДА ПИЛОТ

Диск Сопирачка Хардвер Комплет-Dorman HW Одговара изберете: 2003-ХОНДА ПИЛОТ

Во продавницата
DEN 1435.84
Стока:

Детали за фитмент : 2016такураt TLXt Sedant FWD; AWD; Пред t2015 Ttlt FWD; AWD; Frontt2014t Acura t TLtfwd; AWD; Frontt2013ttltsedan t FWD; AWD; Frontt2013ttltsedant FWD; AWD; Front t2013ttltsedant FWD; Ad; Fronttsedan tfwdт2012такураttltsedan tfwd; awd; предT2011tcurattltfwd; awd; пред t2011tondatridgelinetcrew кабина пикапtawd; пред T2010ttltsedantfwd; ad; frontt2010 tsedantfwd; awd; frontt2010tsedantfwd thondatridgelinetcrew кабина пикапtawd; предt2009 tridgelinetcrew кабина пикапtwad; предt2008 Thonda tridgelinetcrew кабина пикапtawd; предt2007thonda tridgelinetcrew кабина пикапtawd; предt2006thonda tridgeline tridgeline tcrew кабина пикап twawd; напред овој хардверски КОМПЛЕТ за сопирачки за дискови е дизајниран да одговара на оригиналниот хардвер потребен за поправка на диск сопирачката на одредени возила. Изработен од квалитетни компоненти, овој комплет е дизајниран за сигурни перформанси и издржливост. Estе кит де херајес де лос френос де диско dis дисењадо пара емпатар конвел хераје оригинал нецесарио п / репарар лос френос де дисковен возила есецификос. Де компоненти де калидад, dis дисењадо п/бриндар дурабилидад и рендимиенто доверливо. Диск Сопирачка Хардвер Комплет. Кит де херајес дел френо де диско. Одговара Изберете : 2003-2008 ХОНДА ПИЛОТ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Карактеристики на производот

Поврзани производи