ИЗГРАДЕН 60ВО КРОСОВЕР ЕДИНЕЧЕН КАПАК, ДЛАБОКО, КУТИЈА ЗА АЛАТКИ ЗА КАМИОНИ

ИЗГРАДЕН 60ВО КРОСОВЕР ЕДИНЕЧЕН КАПАК, ДЛАБОКО, КУТИЈА ЗА АЛАТКИ ЗА КАМИОНИ

Во продавницата
DEN 1711.84
Стока:

ОВАА ПОДОБРО ИЗГРАДЕНА кутија за Алатки за Седло за седло е изградена од алуминиум со тешки дијамантски шари и никогаш нема да ' рѓосува. Бравите на рачката од не ' рѓосувачки челик имаат двојни статични камери кои го водат напаѓачот на капакот во бравата, што ви овозможува лесно да ја отворите кутијата за камиони додека обезбедувате максимална безбедност. Автоматско подигнување, самовозење, удари на гас овозможуваат лесно, еднорачно влегување во кутијата. Напаѓачот за самоприлагодување располага со каква било неусогласеност помеѓу напаѓачот на капакот и бравата за да се осигура дека капакот безбедно се затвора секој пат. Длабокиот дизајн обезбедува максимален простор за складирање на поголеми предмети. Кросоверските кутии се дизајнирани со патентирани интегрални краеви, што значи дека крајот на кутијата за камиони е направен од цврсто парче метал, додавајќи сила и создавајќи мала површина за складирање делови. Кадата на кутијата е конструирана од едно парче метал, што создава помалку завари и дава дополнителна сила на кутијата. Капакот има армирана метална заграда за капак за дополнителна цврстина и заптивка отпорна на временски услови со целосен периметар за да ја заштити содржината на кутијата за камиони од нечистотија и влага. Патентираната прачка нагоре и над го поместува системот за заклучување подалеку од работниот простор на кутијата, спречувајќи го да се оштети. Шоковите за автоматско подигнување овозможуваат лесно влегување со една рака. Целосно заварени шевови на кутија за складирање камиони за максимална заштита од временските услови. Патентиран систем прачка штити прачка од оштетување.

Карактеристики на производот

Поврзани производи