Интимни За Жени Мода Долна Облека Оглавник Вратот Трепките Чипка Тенок Долна Облека Во Собата

Интимни За Жени Мода Долна Облека Оглавник Вратот Трепките Чипка Тенок Долна Облека Во Собата

Во продавницата
DEN 271.84
Стока:

Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Големина : С Биста : 70-88см/27,6-34,6 "Половината : 66-94см/26-37" КОЛКОВИ : 88-93см/34,6-36,6". Големина : М Биста : 74-92см/29,1-36,2 "Половината : 70-98см/27,6-38,6 " КОЛКОВИ : 93-98см/36,6-38,6". Големина : Л Биста : 78-96см/30,7-37,8 "Половината : 74-102см/29,1-40,2 " КОЛКОВИ : 98-103см/38,6-40,6". Големина : XL Биста : 82-100cm/32.3-39.4 "Половината : 78-106cm/30.7-41.7 " КОЛКОВИТЕ : 103-108cm/40.6-42.5". Женска Мода Долна Облека Оглавник Вратот Трепките Чипка Тенок Комплет за Долна Облека информации За Производот : Материјал : Сезона На Полиестер : Пролет, Лето,Aut, Зимски Стил : Стил Тип : Комплети За Долна Облека Како Да се мие : Ладно Место За Миење Раце : Меден Месец, брачна ноќ, Забава за долна Облека,облека за спиење, Денот на Вљубените.итн пакет : 1 Комплет Долна Облека (Градник + танга + трегери) Детали : дизајнот на чипка точка на оваа долна облека е многу нежен и ќе додаде повеќе забава во вашиот семеен живот Ако сакате порелаксирано и поудобно чувство, можете да купите поголема големина. Различни монитори имаат мала хроматска аберација. Не ми пречи. Кога спиете дома, можете да се чувствувате удобно. Се препорачува рачно миење со температура на водата од околу 30 степени. Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот.

Карактеристики на производот

Поврзани производи