Волмек 150мл Пена Шише Мус Сапун Пена Пумпа Шише Бела Празна Полнење Преносни Патување

Волмек 150мл Пена Шише Мус Сапун Пена Пумпа Шише Бела Празна Полнење Преносни Патување

Во продавницата
DEN 239.84
Стока:

Опис : . Добар помошник за да содржи земете пена, глувци и така натаму, а-имајте предмет за комоди за коса.  . Карактеристики : . Се користи за гелови за туширање, глувци за коса, течен сапун за раце, детски шампон, средства за чистење на лицето. Пренослив и полни, совршен за домашна употреба, канцеларија, ресторан, фризерски салон, патување итн. Изработен од висококвалитетен издржлив за долготрајна употреба. Лесен, лесен за носење и најсоодветна големина за секојдневна употреба. Пумпите за пенење ја намалуваат употребата на вода и сапун, заштедуваат време за миење на кожата. Спецификација : . Тип : Пена Шише. Материјал : . Боја : Бела . Големина На Предметот : Прибл. 17 * 4.7 * 4.7 цм / 6.7 * 1.85 * 1.85 во (L * W * H) . Тежина На Предметот : Прибл. 50гр / 1.76 мл. Големина На Пакетот : Прибл. 20 * 5 * 5см / 7.87 * 1.97 * 1.97 во (L * W * H). Тежина На Пакетот : Прибл. 70гр / 2.47 мл. Пакет Листа : . 1 * Шише Од пена Што се Користи за гелови за туширање, глувци за коса, течен сапун за раце, детски шампон, средства за чистење на лицето. Пренослив и полни, совршен за домашна употреба, канцеларија, ресторан, фризерски салон, патување итн. Изработен од висококвалитетен издржлив за долготрајна употреба. Лесен, лесен за носење и најсоодветна големина за секојдневна употреба. Пумпите за пенење ја намалуваат употребата на вода и сапун, заштедуваат време за миење на кожата.

Карактеристики на производот

Поврзани производи