Новороденче Девојче Момче Кравјо Печатење Дуксер Ромпер Преголема Облека За Една Симпатична Есенска Облека 0-Месеци

Новороденче Девојче Момче Кравјо Печатење Дуксер Ромпер Преголема Облека За Една Симпатична Есенска Облека 0-Месеци

Во продавницата
DEN 239.84
Стока:

Бебе Момче Ромпер Долг Ракав Круг Вратот Цртан Филм Бик Печатење Повик Пролет Fall Бебе Ромпер За Девојки . Големина(см/инч)ttttttt t. 60Препорачана Возраст : t0 - 3 Месеци t Врвови Должина : t38t/t14, 96 t Bust : t52t/t20. 47 . 70Препорачана Возраст : t3-6 Месеци t Врвови Должина : t40t/t15, 75 t Bust : t54t/t21, 26 . 80Препорачана Возраст : t6 - 12 Месеци t Врвови Должина : t42, 5t/t16, 73 t Bust : t56t/t22. 05 . 90Препорачана Возраст : t12 - 18 Месеци t Врвови Должина : t45t/t17, 72 t Bust : t58t/t22, 83 . Спецификација. Стил : секојдневен. Сезона : пролет, fall. Материјал : памучна мешавина+полиестер . Јака : кружен врат . Ракав : долг ракав . Шема : цртан филм бик печатење . Пакет Вклучувајќи. 1 * ромпер. Пријателски Совети. Ако времето е лошо или се случи природна катастрофа, производот нема да испорача навреме. Се надевам дека ќе ми простиш. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : овој ромпер за бебиња е направен од висококвалитетна памучна мешавина+полиестерски материјал. Мека ткаенина со функции за апсорпција и вентилација на влага, еластична и лесна, се грижи за кожата на вашето бебе. СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН : бебешкиот лабав краток ромпер има долг ракав, тркалезен врат, цртан бик печатење, а комбинезонот со копчиња за меѓуножје за девојче е за пролет и fall. МНОГУ ПРИЛИКИ : ромперите за момчиња девојчиња се погодни за рекреативни дневни прилики, како што се шопинг, забава, клуб, одмор, патување, фотографија или дом, итн. ЛЕСНО СОВПАЃАЈТЕ : ромперот за деца може да биде секојдневен фустан што ќе одговара со ветробран, палто, патики за да создаде разновиден модерен изглед на бебето. БЕЗБЕДНОСНО ОСИГУРУВАЊЕ : костимот за бебиња за надворешна облека има природно печатење во боја гарантира дека штетните хемикалии нема да дојдат во контакт со кожата на бебето. Комплетот има бебешки ромпер од 1 парче.

Карактеристики на производот

Поврзани производи