Хартц Оинки Суровини Без Сланина Завиткана Чадена Свинска Кожа Пресврти За Кучиња, 8,7 мл

Хартц Оинки Суровини Без Сланина Завиткана Чадена Свинска Кожа Пресврти За Кучиња, 8,7 мл

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

Вашето куче е дел од вашето семејство, поради што се вративме на основите и развивме уживање кое е долготрајно и вкусно. Оинки се рачно валани од 100% вистинска свинска кожа. Овие задоволства се без суровини, што значи дека се многу сварливи и го задоволуваат вродениот инстинкт на вашиот крзнен пријател да џвака. Двапати печени и природно пушени за да постигнат солен вкус кучињата полудуваат, звукот на торбата што може повторно да се затвори ќе предизвика инстант грчеви во носот и малку лигавење! Овој вкусен пакет содржи 8, пет-инчни пресврти кои се двојно зачинети со вкус на солена сланина и пушена свинска кожа. Однесувајте се кон вашиот кучешки придружник со џвакање може да се чувствувате добро во врска со хранењето. Извртената текстура со потпис на оинки помага да се намали таложењето на плаки и забен камен додека кучињата гризат. Што не е да се сака?! СОДРЖИ : 8 неодоливи пушени и печени во рерна свинско куче џвака третира. БЕЗ ГОВЕДСКА СУРОВА КОЖА : Многу сварлива без говедска сурова кожа или говедска кожа. ПРИРОДНО ДОБРО : Направено Со слоеви на природно добри, вистински состојки што можете да ги видите. ВИСТИНСКИ СОСТОЈКИ : Направени со вистинска свинска кожа и обвивка со вкус на сланина. СТОМАТОЛОШКИ ПРИДОБИВКИ : Џвакањето го поддржува здравјето на забите.

Карактеристики на производот

Поврзани производи