Маици За Жени Лабаво Вклопување Графички Трендовски Есенски И Зимски Удобен Тркалезен Врат Долг Ракав Долг Горен Џеб Издуван Ракав Печатење Врвни Женски Маици

Маици За Жени Лабаво Вклопување Графички Трендовски Есенски И Зимски Удобен Тркалезен Врат Долг Ракав Долг Горен Џеб Издуван

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

Сезона : umn И Зима. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Јака : О Вратот. Должина На Облека : Долго. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Шема : Боја На Почвата, Печатена. Стил : Секојдневен. Пакет вклучен : 1 КОМПЈУТЕР Маици За Кошули За Жени Трендовски Жени Врвови Со Кратки Ракави Женски Кошули Со Кратки Ракави Табела За Обична Големина : . Големина : S Биста : 106cm/41.73" ракав : 66cm/25.98" Должина : 74cm/29.13"Големина : M Биста : 110cm/43.31" Ракав : 67cm/26.38" Должина : 75cm/29.53"Големина : L Биста : 114cm/44.88" Ракав : 68cm/26.77" Должина : 76см/29.92"големина : xl биста : 118см/46.46" ракав : 69см/27.17" Должина : 77см/30.31"големина : xxl Биста : 122см/48.03" Ракав : 70см/27.56" Должина : 78см/30.71"големина : хххл биста : 126см/49.61" ракав : 71cm/27.95" должина : 79cm/31.10"големина : xxxxl биста : 130cm/51.18" ракав : 72cm/28.35" должина : 80cm/31.50"големина : xxxxl Биста : 134cm/52.76" ракав : 73cm/28.74" должина : 81см/31.89" ● карактеристики " о врат,Печатени,секојдневни,долги ракави врвот,врвот,маица,цветни. ●Прилики● Секојдневен И Врвен За Жени или Девојчиња, Избор За Секојдневно Носење, Активности на Отворено, Роденденски Забави,одмор, Училиште и Какви било Други Прилики Во Пролет, Лето, Fall и Зима. ①Материјал е Изработен од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив за Вашето Секојдневно Носење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи