Подлога За Тампонирање Кафе, Силиконска Подлога За Манипулација Со Кафе Дизајнирана Од Бранување За Домашно Сиво

Подлога За Тампонирање Кафе, Силиконска Подлога За Манипулација Со Кафе Дизајнирана Од Бранување За Домашно Сиво

Во продавницата
DEN 8167.68
Стока:

Подлога За Тампонирање кафе, Силиконска Подлога За Манипулација Со Кафе Дизајнирана Од Бранување За Домашна Сива Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Матење Кафе : Силиконегрос Тежина : 165g / 5,8 Ozproduct Големина : 125x126x38mm / 4, 9x5, 0x1, 5in, Дебелина : 6,5 mm / 0,3 Во Пакет Листа : 1 x површините На Оваа Силиконска Подлога За Тампонирање Кафе Се Врежани, Поубави. Висока точност едно парче калапи, исклучителна изработка. Заштита на површини : Нашата мека, флексибилна и силна подлога за набивање е идеален избор за тампонирање под висок притисок, што може да обезбеди совршена заштита за вашето работно место. Материјал : Изработен од силикон за храна, издржлив и без мирис. Со својот раб од 90 степени, може совршено да се нанесе на работните површини за набивање.

Карактеристики на производот

Поврзани производи