Qtinghua Бебе Девојчиња Ромпер Крава Дамки Печати Ракави Боди Со Лента За Глава Летна Облека Розова Црна 0 Месеци

Qtinghua Бебе Девојчиња Ромпер Крава Дамки Печати Ракави Боди Со Лента За Глава Летна Облека Розова Црна 0 Месеци

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Доенчиња Бебе Девојки Симпатична Ромпер Крава Дамки Печати Ракави Боди Лето Без Грб Едноделна Облека со Лента за Глава. Табела со големина : (см/инч). Големина(см)tttttt. 70t Length : t38пресврт : t44t Age : t0-6 Месеци. 80должина : т40, 5пресврт : т46таге : т6-9 Месеци. 90t Length : t43пресврт : t48t Age : t9 - 12 Месеци. 100должина : т45, 5пресврт : т50таге : т12 - 18 Месеци. Големина (инч)tttttt. 70t Length : t14. 96 пресврт : t17. 32 t Age : t0-6 Месеци. 80должина : т15, 94 пресврт : т18, 11 таге : т6-9 Месеци. 90должина : т16, 93 пресврт : т18, 90 таге : т9 - 12 Месеци. 100должина : т17, 91 пресврт : т19, 69 таге : т12 - 18 Месеци. Спецификација : . Име : Бебе Бебе Девојки Симпатична Ромпер . Пол : бебе девојки. Материјал : Полиестер. Должина на ракавот : Без Ракави . Шема : печатење крави дамки. Содржина На Пакетот. 1x Ромпер + 1x Лента за Глава. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Ветување . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од полиестер, ултра мек, пријателски за кожата, издржлив и не е лесен за деформација, добра дише и удобен за носење. ДИЗАЈН : новороденче ромпер користи печатење на кравји дамки, без ракави, со декор со лак, дизајн без грб, затворање на дното за лесно менување пелена, совпаѓања со лак за глава, шик и стилски. ПРИЛИКИ : Погоден За роденденска забава, играње надвор, патување, одмор, реквизити за фотографии, семејна вечера, активности на отворено, пикник и секојдневно носење. ГОЛЕМИНА : 0-6 Месеци, 6-9 месеци, 9-12 месеци, 12-18 месеци. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во опис, изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре. ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1x Ромпер + 1x лента за глава. Измијте нежен циклус ладно со слични бои/не избелувајте и исушете ниско/железо ниско кога е потребно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи