Машка Антигва Хедер Јаглен Питсбург Стилерс Враќање На Среќата Голема И Висока Четвртина-Пуловер Јакна Со Патент

Машка Антигва Хедер Јаглен Питсбург Стилерс Враќање На Среќата Голема И Висока Четвртина-Пуловер Јакна Со Патент

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Останете топло во текот на денот на играта со оваа Питсбург Стилерс Враќање На Богатството Голема И Висока Четвртина - Патент Пуловер Јакна Од Антигва. Се одликува со два џебови за раце со патент и џеб за градите со патент, така што вашите скапоцености остануваат безбедни додека го расположувате вашиот тим за победа. Јакната исто така ја извезе графиката На Питсбург Стилерс на левата града така, никогаш не мора да го жртвувате вашиот тимски дух додека се облекувате за топлина. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. 1/4-Поштенски. Официјално лиценциран. Машинско перење, сува сува ниска. Долг ракав. Гумени антигва логото лепенка на задниот врат. Заварен џеб на ракавот со патент на левата рака. Материјал : 100% Полиестер. Загреана ткаенина. Бренд : Антигва. Увезени.

Карактеристики на производот

Поврзани производи