Панталони За Мажи Панталони За Мажи Машки Модни Блумери Лабава Еластична Плажа Атлетика Печатени Панталони Панталони За Мажи Спортски Панталони

Панталони За Мажи Панталони За Мажи Машки Модни Блумери Лабава Еластична Плажа Атлетика Печатени Панталони Панталони За Мажи

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Машки Модни Цути Лабави Еластични Панталони Печатени На Плажа Ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Натпревар со вашиот омилен совршен врв, итн. 3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Лето, Aut Пол : Мажи Повод : Секојдневен Материјал : Ленена Декорација : Нема Должина На Облека : Редовен Стил : Мода, Каузална што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Панталони Големина Големина. Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Половината Должина На Колкот М Медиум 6 10 36 81см/31.89" 116см/45.67 "102см/40.16" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 81см/31.89 "Колк : 116см/45.67" Должина : 102см/40.16 " Увезени. Машинско Перење. НАПРАВЕНО ЗА РАЗНОВРСНОСТ-Трчајте, шетајте, кревајте, истегнувајте, направете го сето горенаведено или ништо од горенаведеното во овие разноврсни машки панталони. УДОБНОСТА на памукот-Мека и цврста памучна плетена од САД. ЛЕСНА ГРИЖА-Фрлете ги Во машината за перење, исушете ги ниско.

Карактеристики на производот

Поврзани производи