Бесплатно собрание Момци се опуштени со затегнати фармерки, големини 4-18

Бесплатно собрание Момци се опуштени со затегнати фармерки, големини 4-18

Во продавницата
DEN 255.68
Стока:

Двојно забава со две пакувања на опуштени фармерки на бесплатното собрание. Издржлив тексас, со допир на стрии, нуди груба привлечност во комбинација со фит-соп-со-хим. Опуштената силуета и засилениот дизајн на нозете обезбедуваат вклопување што не е премногу слаба и не е премногу бурна .. тоа е во право. Исклучиво на. Материјал : 98% органски памук/2% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два пара фармерки. Fit : Опуштено вклопување со зашилена нога. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : исечена должина. Опуштени затегнати фармерки 2-пакет за момчиња од слободно собрание.

Карактеристики на производот

Поврзани производи