Зелена зелена зелена боја, сукулентни тегли Ботаничко и цветно сликарство, сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Зелена зелена зелена боја, сукулентни тегли Ботаничко и цветно сликарство, сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 10 врамени. Објасните големини на Giclee вклучуваат стандард : 24 x 1,5 x 10 преголеми : 30 x 1,5 x 13. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите на монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : тегла, растенија, билки, сукулентни, земја, зелена, градина. Дизајн од Стефани Работник Марот.

Карактеристики на производот

Поврзани производи