Без граници Јуниори плус големина карирана шипка

Без граници Јуниори плус големина карирана шипка

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Земајќи ја сезоната со невреме, без граници. Дел кошула, дел јакна Вие одлучувате како сакате да ја носите. Изработено во карирана фланел, ова пријатно парче може да се носи како јакна, слоевито над врвот или џемперот или да го копчето и да го носи соло како кошула! Совршен избор за додаден стил и топлина. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Преголема. Деколте : јака од точка. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : Две џебови за размавта на градите. Карактеристики : карирана шема; чувство на тешка категорија. Карирана шипка за плус големина јуниори од без граници.

Карактеристики на производот

Поврзани производи