Машка руно на Вранглер

Машка руно на Вранглер

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Wrangler Relaxed Fitfleece ги нарече карго џебови и технолошкиот џеб Вранглер, машко руно, наредени карго, опуштено. Седи на природна половината. Затворање на копчињата со летање со патент. Подготвено руно. Предни џебови. Џебови од грб. Големи товарни џебови со затворање на размавта. Скриен технолошки џеб.

Карактеристики на производот

Поврзани производи