Pantssaver Custom Fit Car Clone Dats Fore for Alfaromeo giulia, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика отпорна на временски услови, сива

Pantssaver Custom Fit Car Clone Dats Fore for Alfaromeo giulia, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика отпорна

Во продавницата
DEN 345.76
Стока:

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Cart Clond Mat Постави за Alfa Romeo Giulia 2018 : Дизајнирано прилагодете ги сложените контури и површини на подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. Обично вклопување : Вашиот автомобил за автомобили се сече со цел да го вклопите точниот распоред на подот на вашиот алфаромео ulулија, така што тие инсталираат во секунди без завртки, завртки, сврзувачки елементи или потребни алатки . Заштитете го вашиот автомобил и облека : Длабоко жлебна канална вода, снег , кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, рециклирани отпорни на временски услови ПВЦ, БПА без панталони душеци се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76ã Â ° F (-60ã Â ° C) . Нелизгајниот дизајн : Флексибилни грицки го зафаќаат подот за да се задржи МАТ во место без да му наштети на вашето возило тепих . направен во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челични работници (USW локално 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот . одговара на Изберете : 2018 Alfa Romeo Giulia и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Карактеристики на производот

Поврзани производи