РЕБОК МАН И ГОЛЕМИ МАНСКИ АКТИВНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ ПРИБАВИ, 10 INSEAM, до големина 3XL

РЕБОК МАН И ГОЛЕМИ МАНСКИ АКТИВНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ ПРИБАВИ, 10 INSEAM, до големина 3XL

Во продавницата
DEN 207.68
Стока:

Истражете ново ниво на изведба благодарение на плетените шорцеви за обука на активни стрии на Reebok. Наменети да ве оладат со ткаенина за истегнување на влага, така што тие се повеќе дише и обезбедуваат слобода на движење. Атлетските шорцеви на Reebok Mens се совршени за салата и вашиот секојдневен живот благодарение на нивниот удобен дизајн и поддржувачки дизајн. Овие перформанси фокусирани на атлетските шорцеви на Reebok Mens се направени со удобна трајна мрежа за да ве одведат во чекор без никакви ограничувања на вашиот тренинг. Вклучува : Еден пар активни шорцеви за обука на активни стрии на Reebok, 10 "inseam, до големина 3 XL. Активни мачки за обука на активен тренинг за стрии на Reebok се достапни во мали, средни, големи, X-големи, XX-големи и 3x-големи. Карактеристики : Атлетските шорцеви на Reebok Mens ве доближуваат до врвните перформанси. Земја на потекло : Увезено. Изведба направена, удобна и издржлива обука за обука на активни шорцеви за активирање на мажите, 10 "Inseam.

Карактеристики на производот

Поврзани производи