Kohana og Coldbrew Cafe, Oz

Kohana og Coldbrew Cafe, Oz

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Органско ладно производство на кафе-концентрат-француски печен 16 унца. Прекрасно кафе со голема надморска височина, внимателно потемна печена за богат, полн телесен вкус со мазна завршница. Дизајниран да му даде на The Signinging Cafe Drinker удобен алтернатива за високо -ладен кафе или топло кафе. 100% природно, без додадени конзерванси, шеќери или вештачко ништо! Уште еден неверојатен, полица стабилен ладен концентрат на кафе од Кохана. ? Студено сварено концентрат на кафе? Ниска киселина? Нема калории? Полица стабилна? Сертифицирана органска Kohana OG2 Coldbrew Cafe, 16 мл.

Карактеристики на производот

Поврзани производи