Трговска марка ликовна уметност Сина нота Канвас уметност од Филип Саин-Лоуди

Трговска марка ликовна уметност Сина нота Канвас уметност од Филип Саин-Лоуди

Во продавницата
DEN 696.00
Стока:

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини Оваа подготвена, галерија завиткано уметничко дело има маглива, месечина од шума во есен. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee. Оваа слика е исто така завиткана со галерија, така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка, овозможувајќи безделна презентација на готовото сликарство.

Карактеристики на производот

Поврзани производи