AllForth Women'sенски Catalpa Performance со кратки ракави на отворено кошула

AllForth Women'sенски Catalpa Performance со кратки ракави на отворено кошула

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Понекогаш, добро е да се изгубите малку. Облеката All Forth е солидна и разноврсна доволно и за обичниот пешач и за страствен планинар. Цврста, но лесна мешавина од полиестерска ткаенина ќе ве одржува ладно, суво и удобно за време на следното патување за пешачење или кампување. Класичното копче до стилизирање ви овозможува лесно да го прилагодите тактичкиот врв на чекор. Функционалниот џеб на предните градите гарантира дека секогаш ќе ги имате најважните работи за време на патувањето. Лесно вклопување на кошулата за надворешна облека нема да го ограничи вашето движење, дозволувајќи без напор движење. Мешавината на ткаенината на Полистер ве одржува ладно и суво. Функционалните предни џебови го олеснуваат складирањето на најважните работи. Облеката All Forth е солидна и разноврсна доволно и за обичниот пешач и за страствен планинар. Цврста, но лесна мешавина од полиестерска ткаенина ќе ве одржува ладно, суво и удобно за време на следното патување за пешачење или кампување. Класичното копче до стилизирање ви овозможува лесно да го прилагодите тактичкиот врв на чекор. Функционалниот џеб на предните градите гарантира дека секогаш ќе ги имате најважните работи за време на патувањето. Лесно вклопување на кошулата за надворешна облека нема да го ограничи вашето движење, дозволувајќи без напор движење . Полиестерската ткаенина мешавина ве одржува ладно и суво. Функционалните предни џебови го олеснуваат складирањето на најважните работи . Земја на потекло : Увезено.

Карактеристики на производот

Поврзани производи