Студените интрини Апстрактни микрофонски списанија за типографија на списание за колаж, 40, дизајн од Ники Галапон

Студените интрини Апстрактни микрофонски списанија за типографија на списание за колаж, 40, дизајн од Ники Галапон

Во продавницата
DEN 719.84
Стока:

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние сме само со највисок квалитет на мастила и платно на нашите печатачи во мотика, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висење. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 17 x 1,5 x 40 инчи. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Создадете прекрасни уметнички дисплеи со потпирање и поставување нови уметнички дела против wallид или рамна површина . Нашето истегно платно е создадено со највисоки стандарди. Ние сме само со највисок квалитет на мастила и платно на нашите печатачи во мотика, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висење. А . Дизајн од Ники Галапон.

Карактеристики на производот

Поврзани производи