Едноставно Дејзи 14 20 Голем пајак затворен полиестер на отворено фрлање перница, Сиена

Едноставно Дејзи 14 20 Голем пајак затворен полиестер на отворено фрлање перница, Сиена

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Создадете празнична и забавна атмосфера во вашиот дом оваа сезона на Ноќта на вештерките со нашата едноставно Daisy 20 "x 14 " Sienna Big Spider Indoor/Outdoor Pillow од колекцијата Witch Brew. Оваа затворена/надворешна перница ќе додаде забава и стил на вашиот трем, палуба или внатрешен двор! Необичните дизајни во оваа колекција се совршен начин за подобрување на вашиот декор за есен и да им донесе насмевка на сите што им се среќаваат. Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи