Kindубезно твое одржлив градник за безжична маица за жени

Kindубезно твое одржлив градник за безжична маица за жени

Во продавницата
DEN 383.84
Стока:

Покријте се во nessубезност со градник што се чувствува добро од lyубезно твое. Изработено од рециклирани материјали, одржливиот градник за безжичен маица од lyубезно ваш е градник што може да се чувствувате добро за кое може да се чувствувате добро. Со lyубезно, вие не само што одите бесплатно жица, одите зелено! Материјал : 88% рециклиран најлон/12% спандекс. Грижа : Машината за перење и се суши линија. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 34b. Вид на чаши : Подложни чаши изработени од растителни материјали (шеќерна трска). Покриеност : Целосно. Ниво на поддршка : Целосно. Затворање : Затворање на мека кука и назад. Ленти : прилагодливи, кабриолетни ленти за тркачки бек. Карактеристики : Безжичен. Одржлив безжичен градник за маица за жени од lyубезно твое.

Карактеристики на производот

Поврзани производи