Калика 36 суета за бања

Калика 36 суета за бања

Во продавницата
DEN 10399.84
Стока:

Calice Vanity има модерен хардвер и сложена жичана мрежа детали за да ја зголеми секоја бања. Кабинетите за меко затворање обезбедуваат доволно складирање и отворен грб овозможува лесен пристап до водовод. Каликата е направена од високо квалитетни материјали кои ќе останат убави и функционални многу години. Зарежана инсталација, потребна е склопување. Две врати со меки, бавно затворање на шарки. Отворете назад за лесен пристап до водовод. Керамички суета врвот со единечен слив и прелевање. Пред-дупчат стандард 1 3/8 ”дупка за тапа. Стандарден отвор за одвод 1 3/4 ”. Длабочина на сливот : 5 1/2 ”. Вклучено : Кабинет за суета, врвот на мијалник за суета, хардвер за инсталација. Потребни делови, продадени одделно : мозоци за мијалник, стапица од мозоци, тапа, линии за водоснабдување.

Карактеристики на производот

Поврзани производи