Туш за туш со када на Кингсли хром

Туш за туш со када на Кингсли хром

Во продавницата
DEN 1408.00
Стока:

Со класичен Кингсли, секој недооценет детал-декоративни вметнувања на топла/ладна температура, едноставни рачки на рачката и заоблена плунка-се соединуваат заедно за да создадат траен, стенд-стил. Кингсли хром ntrol (r) када/туш.

Карактеристики на производот

Поврзани производи