Wrangler Big & Thall Man's Fle Fit Pocket Pocket Jean

Wrangler Big & Thall Man's Fle Fit Pocket Pocket Jean

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Wrangler Men's Flex Fist Stretch Jean е дизајниран да биде во чекор со вашата зафатена рутина. Квалитетниот тексас во комбинација со флексибилно вртење на половината нуди утеха без да жртвува стил. Затворот на кука го заменува традиционалното затворање на копчето за чист изглед. Класичниот дизајн со 4 џеб и редовно вклопување ги прават овие фармерки главен за кој било плакар. Редовно вклопување. Права нога. Висок пораст. Поштеда-лета со затворање на кука. Памук 53%, полиестер 47%. Стил# 1085498 LB.

Карактеристики на производот

Поврзани производи