Classic Classic Fist v-вратот на Landau Essentials V-Neck Top, Style 7489

Classic Classic Fist v-вратот на Landau Essentials V-Neck Top, Style 7489

Во продавницата
DEN 436.32
Стока:

Ако овој врв имаше повеќе складирање, ќе мора да ја наречеме гаража! Овој пет џебен врв е лесен за носење V-врат-врат со еден џеб на градите, два долни слоевити џебови од лево и еден џеб со внатрешна поделба на мобилниот телефон од десно. Јамките за шкафче го прават овој врв лесен за закачување по долга смена. 65% полиестер/ 35% чешлана памучна средна редовна должина 30 "Лесна нега на топон ткаенина направена со двојно предива за издржливост. Материјалот е четкан за меко удобно чувство што дише во текот на денот. Лесна нега и живописни бои траат подолго . 5 Ockебови : 1 Горна и 2 Долни џебови со лепенка со внатрешна поделба за инструменти и мобилен телефон. Склопни јамки за леснотија да се дружат. Класично вклопување-генерално сечење за да се обезбеди оптимална удобност и леснотија на движење. Средна должина : Редовна 30 1/2 “ , Висок 32 1/2 ". В-врат горе.

Карактеристики на производот

Поврзани производи