Домашна канцеларија на Сомерсет со џеб за складирање, сиво кафеав дрвен изглед

Домашна канцеларија на Сомерсет со џеб за складирање, сиво кафеав дрвен изглед

Во продавницата
DEN 3583.84
Стока:

Домашната биро Сомерсет со складирање е совршен додаток на која било соба за дом или канцеларија за дома. Оваа лаптоп биро со должина од 47 инчи има меламин покриен со врвот на дрва со издржлива црна челична рамка со гумени влошки за стапало за да помогне во заштитата на вашите подови од оштетување. Со 22-инчи прикачена торбичка за складирање, можете да чувате трудови, книги и датотеки од масата на вашата компјутерска маса и да ги чувате погодно на страна и надвор од вашиот пат. 47-инчен биро-Оваа лаптоп табела има 47-инчен врвен изглед на дрва со челична рамка X-назад, кој е доволно компактен за да се вклопи во кој било дом или студентски дом . Монтирана торбичка за складирање-работната маса доаѓа со приложена 22- Inchеб за складирање на инчи за да се држат хартии, канцелариски материјали или книги . Гумени влошки за стапала - Оваа индустриска биро има цврсти црни метални нозе со гумени влошки за стапало за да се спречи оштетување на вашите подови . лесно чистење - едноставно користете мека, сува крпа или Дастер да го исчисти инженерираното дрво на оваа маса за маса . материјали - инженерско дрво, меламин, челик и гума . димензии - (л) 47 "x (w) 23,5" x (ч) 29,5 ". боја - сива /Браун Вудграјн-изглед.

Карактеристики на производот

Поврзани производи