Зора Ален „Хенри мачка“ платно уметност

Зора Ален „Хенри мачка“ платно уметност

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

Новата визија на Првата Зора беше вознемирувачка, но наскоро таа се инспирираше да создаде ново дело. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Во 2014 година, уметничките дела на Dawns драматично се сменија кога и беше дијагностицирана визуелна состојба. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче.

Карактеристики на производот

Поврзани производи