Ограничени премногу девојки пакувани јакна со пуфер со облога од крзно, големини 4-16

Ограничени премногу девојки пакувани јакна со пуфер со облога од крзно, големини 4-16

Во продавницата
DEN 436.16
Стока:

Може да биде ладно… Поставете го и подгответе го вашето мало девојче за поладни температури со оваа пакувачка јакна за паф. Совршена надворешна облека за секојдневно, оваа јакна за пуфер лесно може да се спакува за следната сезона или да се склопи компактно за патувања и постудени дестинации. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : Средна тежина. Јака : јака за стоење; прикачен аспиратор. Затворање : Затворање на предниот патент. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Странични џебови за да се одржат најважните работи. Карактеристики : Пакуван дизајн за складирање или патување; Поставете ја облогата на крзно. Јакна за пакувања со пакувања на девојчиња од ограничена исто така.

Карактеристики на производот

Поврзани производи