Колекција на ournourneе жени елита широка ширина Tru Comfort Fonam Повлечете ги чизми од стилето

Колекција на ournourneе жени елита широка ширина Tru Comfort Fonam Повлечете ги чизми од стилето

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Findе се најдете како да носите удобна, но класична елита бута од колекцијата на ourурнини насекаде. Оваа широка ширина Челси Bootie има панели за истегнување на глуждовите, меки вегански кожни надградби и поддршка од 4 мм удобна пена за удобност-стапало за совршено вклопување. Зашилената пети и песочна пета го прават овој стил супер шик. Во колекцијата Journee, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавна ноќ надвор со девојчињата. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Пета. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 4 инчи. Врвен обем : 10 1/2 инчи. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Повлечете. Стил на пети : зашилен. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Чизми на глуждот.

Карактеристики на производот

Поврзани производи