Беси и Барни отпорен на вода со црвен едриличар во затворен простор на отворено издржливо лепче милениче куче кревет со отстранлив капак

Беси и Барни отпорен на вода со црвен едриличар во затворен простор на отворено издржливо лепче милениче куче кревет со отстранлив

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Отпорен на вода, издржлива и удобна, нашата линија за потписи на кревети за отворено јаже, ги има сите! Нашите кревети за отворено bagel се дизајнирани со патент од 360 степени што го олеснуваат склопот и чистењето. Покрај тоа, има лагер за перница за доказ за вода, а капаците се мијат со рака. Се одликува со патент од 360 степени лесен за склопување и чистење. Покривот е за перење со рака. Покрив за перница за доказ за вода/ капаци отпорни на вода. Долготрајни, уникатни трајни ткаенини. Реверзибилна (може да се користи во две различни страни).

Карактеристики на производот

Поврзани производи