Skените на Skeachers Sports Me Me Time Lace-Upt Athertic Sneaker, широка ширина на располагање

Skените на Skeachers Sports Me Me Time Lace-Upt Athertic Sneaker, широка ширина на располагање

Во продавницата
DEN 591.84
Стока:

Внимавајте на број еден во класичен удобен стил со Skechers d'lites - мене чевли за време. Нежните кожени од Трубак и солиднато плетена ткаенина горната ткаенина во чипка на спортска обична патика со акценти за шиење и преклопување. Воздушна ладилна меморија за пена. Нежните меки Требук кожа горната. Меки одлечени панели од ткаенина со завршна маичка. Залепете спортски атлетски тренинг и дизајн на патики за одење. Акценти за шиење. Конструктивно обоено обложување. Лого на страната. Чипка напред. Подготвена јака и јазик. Поставување на чевли со мека ткаенина. Воздушна ладна меморија за меморија за удобност удобност. Лесен шок што апсорбира поддржувачка мида. Флексибилна надлежна гума на влечење. 1 1/4 инчи изграден во пета.

Карактеристики на производот

Поврзани производи