Тајните богатства женски и женски плус Хачи Топ и џогери

Тајните богатства женски и женски плус Хачи Топ и џогери

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

Не е тајна дека удобноста од глава до пети е тренд. Завршете го вашиот изглед на Loungewear со овој дво-парчен сет од тајни богатства со врвот на Хачи и џогери. Мекиот плетен, лесно вклопување дизајн ве решава за ноќта во пријатна стил. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. вклучува 1 врв и 1 пар џогери. Врвот : вратот на лажичката; долги ракави; графички принт; Крајна лента. Јогерс : стил на влечење; еластична половината; влечење; џебови; Крајни манжетни. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Дво-парчиња салон за жени од тајни богатства.

Карактеристики на производот

Поврзани производи