Aviaенски лесен активен супер мек по поштенски худи

Aviaенски лесен активен супер мек по поштенски худи

Во продавницата
DEN 206.72
Стока:

За релаксирачки или исполнети со активности и сè што е помеѓу нив, Авиа лесна активна супер мека поштеда на поштеди за жени е удобен и разноврсен додаток на вашиот плакар. Опуштената силуета има мека, лесна ткаенина и долги ракави на Раглан со пиштоли за лесна вклопување. Предните џебови од кенгур ги одржуваат вашите најважни работи. Носете го за да се карате низ куќата, обичните излегувања или вашето секојдневно вежбање. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс.

Карактеристики на производот

Поврзани производи