Фармерки со Софија од Софија Вергара женски тела

Фармерки со Софија од Софија Вергара женски тела

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Земајќи знак од балетски инспирирани силуети, ова телониско тело од фармерки од Софија од Софија Вергара останува на „Поинт“ со улична облека што се партнери совршено со потресен тексас. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : con suluetas inspiradas en el ballet, este maravilloso leotardo de cuello de tortuga de sofia jeans de sofia vergara tiene una vibra casual que que compina confina con la mezclilla desgastada. Ексклузивен en. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”/Medidas Aproximadas de la Modeo : estatura : 5’10 ”; Цинтура : 26 ”; бисто : 33 ”; Кадерас : 36 ”. Моделот носи големина S/la Modelo viste una talla pequeña (и). Умерено покритие/Ескоте Модерадо. Turtleneck/Cuello de Tortuga. Долги ракави/манга ларга. 95% вискоза/5% еластан/95% вискоза; 5% еластано. Машинска миење/Лавадо А Máquina. Увезено/де увоз. Фармерки на Софија од Софија Вергара, женски долги ракави со тешка тешка тешка. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Карактеристики на производот

Поврзани производи